Slapukų naudojimo poltika

Šios slapukų (angl. cookie) naudojimo taisyklės taikomos svetainei www.bft.lt, suteikiančioms lankytojams galimybę naršyti ir įsigyti BFT vartų automatiką bei jų priedus.

Slapukas – tai nedidelė raidžių ir skaitmenų rinkmena, atsiunčiama į elektronikos prietaisą (pavyzdžiui, kompiuterio standųjį diską ar telefoną), kai vartotojas prisijungia prie tam tikrų svetainių. Slapukai leidžia interneto svetainei atpažinti vartotojo kompiuterį ar kitą prietaisą ir įsiminti informaciją, susijusią su vartotojo parinktimis (pavyzdžiui, pasirinktą kalbą), todėl kas kartą jungiantis prie svetainės iš to paties kompiuterio ar kito prietaiso, jums nebereikės iš naujo nustatyti parinkčių. Slapukus naudoja dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kaip šioje svetainėje naudojami slapukai ir surinkta informacija

Svetainėje naudojami dviejų rūšių slapukai:

Seanso slapukai. Tai laikini slapukai, egzistuojantys tik tol, kol jūs esate prisijungę prie svetainės (tiksliau tol, kol panaršę svetainėje užveriate interneto naršyklę). Seanso slapukai leidžia BFT svetainei įsiminti, kokias nuostatas buvote pasirinkę, kai lankėtės ankstesniame puslapyje, todėl perėjus į kitą puslapį jums nebereikės iš naujo įvesti šios informacijos.

Nuolatiniai slapukai. Tai slapukai, liekantys jūsų kompiuteryje po to, kai apsilankote mūsų interneto svetainėje. Kai grįšite į mūsų svetainę, šie slapukai mums padės atpažinti jus kaip unikalųjį lankytoją (bus saugomas atsitiktinai sukurtas skaičius) ir prisiminti, kokius produktus buvote pasirinkę ir įtraukę į savo prekių krepšelį;
Kiek laiko slapukas išliks įrašytas į jūsų kompiuterį ar kitą prietaisą, priklausys nuo slapuko rūšies.

Mūsų svetainėje nuolatiniai slapukai naudojami šiais atvejais:

Pirkinių krepšelis:
 kai sukuriate pirkinių krepšelį, svetainėje išsaugome slapuką su atsitiktiniu identifikatoriumi, sudarytu iš vienaženklių ir daugiaženklių skaičių, leidžiančiu atpažinti jūsų sukurtą krepšelį. Jeigu nebaigsite pirkimo procedūros ir į mūsų svetainę sugrįšite vėliau, pasitelkdami slapuką sugrąžinsime jūsų ankstesnį krepšelį ir jums nebereikės kartoti pirkimo veiksmų.

Stebėjimo slapukai:
 šie slapukai naudojami prasmingai informacijai apie naudojimąsi interneto svetaine rinkti. Pavyzdžiui, renkama informacija apie tai, kokia lankytojų dalis atlieka visą pirkimo procedūrą ir kiek jų palieka svetainę nesukūrę pirkimo krepšelio. Iš kokios šalies, kokią naršyklę naudoja ir t.t. Stebėjimo informacijai rinkti ir valdyti pasitelkiame šį partnerį: „Google Analytics” (daugiau informacijos rasite svetainėje: http://www.google.com/intl/en_uk/analytics/index.html)

Kaip apriboti arba pašalinti slapukus iš mūsų tarnybinės stoties

Jeigu norite apriboti ar užblokuoti mūsų svetainės įrašomus slapukus arba pašalini jau įrašytuosius, tai galite padaryti pasitelkdami savo naršyklės nuostatas. Įsijunkite naršyklės PAGALBOS funkciją arba paskaitykite judriojo ryšio telefono naudojimosi vadovą ir sužinosite, kaip tai padaryti.

Be to, galite apsilankyti interneto svetainėje www.aboutcookies.org (informacija pateikiama anglų kalba); joje pateikiamos išsamios nuorodos, kaip išjungti įvairių interneto naršyklių slapukų funkcijas.

Turėkite omenyje, kad apribojus šios svetainės slapukus, gali pakisti tam tikros jos funkcijos, tačiau jūs vis tiek galėsite baigti pirkimą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.