4 komentarai apie “Pultetlių programavimo instrukcijos

 1. Ar įmanoma BFT automatika pririšti prie automobilio esančio vartų atidarymo migtuko?

  1. Bloga žinia, kad vartų standartiškai pririšti nepavyks prie HomeLink sistemos, nes BFT naudoja saugų kintamą kodą. Dėl suderinamumo su HomeLink galite visada pasitikrinti:
   https://homelink.com/compatible/eu/garage
   BFT kaip matote palaikoma yra tik labai labai seni nuolatinio kodo pulteliai, kurie jau seniai nebenaudojami.

   Svarbu yra ne tik gamintojas automatikos, bet ir Jūs automobilyje naudojama HomeLink versija.

   Gera žinia ta, kad Jūs turite pakankamai saugią automatiką, kuri naudoja kintamą kodą, kurio dar nėra pavykę nulaužti. Kad pultelis būtų kintamo kodo yra labai svarbu. Tai reiškia, kad pultelis kiekvieną kart siunčia vis kitą kodą ir senas kodas jau nebegalioja jei buvo panaudotas, taigi jei kažkas nuskaitė kodą Jums atidarant vartus, tai antra kart to kodo nebepanaudos, jei būtų nuolatinis kodas, tai tą patį kodą pasiuntus atgal automatika atsidarytų.

   Labai daug kas vis dar šiai dienai tebenaudoja fiksuotą kodą. Tai reiškia, kad aš būdamas per 15-20m (su išorine antena galiu būti kur kas toliau) nuo Jūsų vartų galiu palaukti, kol kažkas atidarys automatiką, nuskaityti kodą, išsisaugoti jį ir bet kada, kada panorėsiu atidaryti Jūsų vartus. Tai kur kas paprasčiau nei Jūs įsivaizduojate, įranga mobili, veikianti dideliu atstumu, taigi naudodami nuolatinio kodo pultelius Jūs visiškai prarandate saugumą. Saugumo prasme tai prilygsta nerakinamiems vartams ant kurių užkabinta lentelė: „PAŠALINIŲ LABAI PRAŠOME VARTŲ NEDARINĖTI, AČIŪ”.

   Iš vienos pusės tai labai patogu, galima naudoti pigiausius kinietiškus pultelius po 2-3 USD, iš kitos pusės, kam tada išvis tuos vartus daryti, jei bet kas bet kada gali juos atsidaryti.

   Dabar kai jau plius minus supratote skirtumus tarp nuolatinio ir kintamo kodo, turite bent kažkokį suvokimą apie elementariausią saugumą ar jo nebūvima, galiu dar Jus nudžiuginti, kad teoriškai Jūs galit padaryti savo automatiką kad veiktų fiksuotu kodu. Beveik visos BFT automaikos turi galimybę perjungti jas į veikimą fiksuoto kodo rėžimu. Teoriškai tuomet turėtumėte jau galėti pririšti prie savo HomeLink sistemos. Nesiginčysiu, patogu. Bet lygiai taip pat patogu ir visai nedaryti tų vartų, kuriuos bet kas bet kada galės atsidaryti panorėjęs, pakanka tik vienintelį kartą palaukti kol Jūs grįšit namo.

 2. Sveiki atsirado tokia problema, jog nerandame instrukcijos knygos vartu atidarymo varikliuko.
  1) ar visi varikliai programuojasi vienodai?
  2) kur galima rasti instrukcija interenete?

  1. Sveiki, Broniau,
   automatikos programuojasi panašiai, logika panaši, tačiau bendrai paėmus skiriasi programavimas tarp modelių. Vieni valdymo blokai turi ekraniuką, kiti tik šviesos diodus ir potenciometrus, skirtingos galimybės ir funkcionalumas ir pan.
   Kiekvienu atveju reikia konkrečiai žiūrėti kokia automatika arba koks valdymo blokas.
   Instrukcijas galite rasti mūsų el.parduotuvėje, prie kiekvieno modelio puslapio apačioje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.