Garažo vartų automatika

Bft kompanios automatika pakeliamiems garažo vartams – tai yra patys populiariausi vartai garažams, nes jie yra modernūs ir funkcionalūs. Vartai yra sudaromi iš sekcijų – horizontalių plokštelių, sujungtų į vieną visumą. Garažo vartai pasikelia į viršų ir yra nustumiami į Jūsų garažo vidų, kuriame priglunda lygiagrečiai prie lubų, todėl efektyviai išnaudojama Jūsų garažo erdė.

Dažniausiai name pirmiausia yra sumontuojami  pakeliami buitiniai garažo vartai su vartų automatika ir tik vėliau yra įrengiami kiemo vartai ir jų automatika. Pakeliamų garažo vartų automatikai yra keliami daug mažesni atsparumo reikalavimai nei kiemo vartų automatikai, nes automatika garažams dažniausiai veikia geromis oro sąlygomis, teigiamoje temperatūroje, be kritulių, t.y. automatika būna po stogu, todėl nesusiduriama su šalčiu, krituliais bei purvu. Pastebėtina, jog būtina atkreipti dėmesį į vartų automatikos charakteristikas (funkcijas, galimybes, darbinę lauko temperatūra), kuri atitiktų būtent jūsų poreikius.

Garažo vartams skirta automatika skirstoma į dvi pagrindines rūšis:

Buitinė vartų automatika

Nedidelių matmenų ir svorių vartams, geriausiai tinka buitinių vartų automatika, kurie dažniausiai naudojama nuosavuose namuose. Sumontavus BFT vartų automatiką Botticelli, EOS ar Argo, vartai taps maksimaliai patogūs ir praktiški naudoti kiekvieną dieną.

Pramoninių vartų automatika

Didelių matmenų ir labai sunkiems vartams, kurie dažniausiai būna naudojami juridiių asmenų pramoniniuose objektuose, Italijos įmonė BFT siūlo ypač galingą vartų automatiką, skirtą intensyviam eksploatavimui ir vartams, kurieių plotas iki 35kv.m. – PEGASO, tai pramoninė ašinė pavara su LEO B arba UP valdymo bloku. Dar didesniems vartams galime pasiūlti MFZ  automatiką.

Pakeliamiems sekcijiniams pramoniniams garažo vartams (iki 20 kvad. m ploto) tinka ir BFT Argo vartų automatika. Ši vartų automatika montuojama ant veleno ir yra labai patogiai sureguliuojama bei suprogramuojama darbui.

2 komentarai apie “Garažo vartų automatika

 1. Sveiki, domina kiemo vartų automatika metaliniams vartams. Vartai 2 varsčių po 175 cm. pločio ir 140 cm. aukščio. Automatika tvirtintume prie metalinių kolonų 10×10. Kokią galite pasiūlyti automatika. Noriu pasiūlymų su kaina. Ačiū.

  1. Sveiki, Raimondai,
   rekomenduojame vieną iš šių modelių:
   BFT Phobos BT A25
   BFT Kustos ULTRA BT A25

Parašykite komentarą
You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.