Kontaktai

Biurų adresai:

Centrinis Biuras
Žagienio g. 12, LT-36209 Panevėžys
Tel.: +370 45 586661
Faks.: +370 45 402225
E-paštas: [email protected]
Padalinys Vilniuje
Pramonės g. 12, 14149 Vaidotai
Tel.: +370 5 2761885
Faks.: +370 45 402225
Mob.: +370 615 90067
E-paštas: [email protected]

 Kaip mus rasti

Kaip mus rasti

Darbo laikas:   I   II   III   IV   V   VI   VII
I-V 8:00-17:00

Rekvizitai:

UAB „OMETA”
Žagienio g. 12, Panevėžys
Įmonės kodas: 148167063
PVM mokėtojo kodas: LT481670610
Tel.: +370 45 586661
Faks.: +370 45 402225

Atsisk. sąsk. LT16 3500 0100 0105 9955, PaySera
Atsisk. sąsk. LT64 7044 0600 0265 2963, AB SEB bankas

YouTube kanalas

Google+

36 komentarai apie “Kontaktai

 1. Laba,
  Noriu išankstinės Thea A15 O.PF šitai prekei.

  1. Sveiki,
   sąskaita išsiųsta el.paštu.

 2. Ar montuojate kitame mieste?

  1. Sveiki,
   taip dirbame visoje Lietuvoje.

 3. Laba diena, dvivėrių vartų automatika (viena pusė) pradėjo blogai veikti – tai atsidaro, tai neatsidaro, jei atsidaro tai labai lėtai. Užsidaryti užsudaro. Ar galima užsisakyti derintojus?

  1. Sveiki, Gintarai,
   taip, galima užsakyti, parašykite prašau el.paštu: [email protected] tikslų adresą, kontaktinius duomenis su kuo derintis atvykimą, automatikos modelį ir trumpą gedimo aprašymą, kas nutiko ir po ko tai nutiko.

 4. Sveiki, naudoju bft automatika stumdomiems vartams, turime visą gatve su šia automatika…
  Klausimas tox kodėl pultelio veikimo atstumas toks mažas 20-30m. Tai gana nepatogu… Perkant kažkaip paminėta apie tai nebuvo.
  Gal yra kažkokių priedų? Signalui sustiprinti.
  Ačiū

  1. Sveiki, Mantai,
   pultelio veikimo atstumas priklauso nuo daugelio faktorių, daugiausiai nuo pultelio galingumo ir nuo 433.92 MHz dažnio juostos trikdžių. Pultelio galingumas yra sertifikuotas, nesertifikuoti pulteliai kuriais negalima naudotis, nes jie slopina kitus šiame dažnių ruože veikiančius prietaisus irgi neretai naudoja žmonės iš nežinojimo, taip kenkdami kitiems. Taipogi 433.92 MHz dažnių ruože naudojami yra ne tik pulteliai, bet ir kiti radio bangomis valdomi prietaisai, racijos, žaislai ir kt. tai irgi prisideda prie šio dažnio teršimo tame regione, tad signalas slopsta.
   Jei signalas labai prastas, gali tekti kviestis RRT, kurie nustatys, kas slopina, kas viršija, kas piktnaudžiauja įrenginiais reikiamamų dažnių juostoje.
   Kad pultelis veiktų iš toliau, įsigykite BFT Radios švyturėlį, kuris turi integruotą anteną, tai kažkiek pagerins signalo priėmimą.

 5. Kažkodėl man neduoda užsakyti pulteliu 2 dazniu

  1. Sveiki, Tomai,
   o kokios problemos? Kuri vieta nesigauna formuojant užsakymą?

 6. Sveiki,

  Ar imtuvas OMA-02-BFT turi taimerio funkciją, (paspaudus pultelio mygtuką rėlė sudirbusi išbūna tam tikrą laiką)? Noriu pajungti praėjimo vartelių elektrinę spyną.

  1. Sveiki, Arūnai,
   šis imtuvas, kaip ir dauguma kitų gamintojų imtuvų neturi reguliuojamo signalo ilgumo. Jis tiesiog 1 sek. pakeičia kontaktus iš NO į NC ir atstato po sekundės juos atgal.
   Kad imtuvas veiktų taip, kaip Jūs norite, galimi keli variantai:
   1 – naudoti elektromagnetinę sklendę su atmintimi.
   2 – statyti papildomą laiko relę. Su tokia laiko rele jau galite keisti relės suveikimo ilgumą.

 7. Sveiki, turiu BFT kiemo vartų automatiką ir „no name” garažo vartų automatiką, ar įmanoma ir kaip suderinti, kad galėčiau atidarinėti abu vartus vienu pulteliu, taip pat ar yra galimybė valdyti BFT automatiką su kitos firmos pulteliu?
  Ačiū

  1. Sveiki, Mindaugai,
   taip yra tokia galimybė. Statote prie garažo vartų automatikos imtuvėlį:
   https://bft.lt/preke/clonix-128-e/
   arba
   https://bft.lt/preke/imtuvas-oma-02-bft/
   ir galėsite valdyti tiek kiemo tiek garažo vartus BFT pulteliu.

   BFT automatiką irgi galima valdyti kitų gamintojų pulteliais, pastatant to gamintojo imtuvą prie BFT automatikos.

   Kitų gamintojų pulteliais naudokitės atsargiai, šiai dienai 90% automatikų naudoja nesaugų nuolatinį kodą, BFT automatika naudoja saugų kintamą kodą. Jei kiemo vartams tai nėra labai svarbu, tai garažo vartams, tai gali būti labai aktualu. Naudojant nuolatinį kodą galima nuskaityti tą kodą Jums grįžus namo kai atidarinėjate vartus (pavyzdžiui būnant už 50m su kryptine antena) ir bet kada, ada Jūsų nėra namuose tą kodą pasiųsti atgal ir vartai atsidarys. Naudojant kintamą kodą to padaryti negalima, kiekvieną kartą siunčiamas vis naujas kodas vartams atidaryti, jei kodas jau buvo panaudotas, jei jį kažkas nuskaitė Jums atidarinėjant vartus, pasiuntus atgal tą kodą, vartai neatsidarys.

 8. Labas vakaras.Norejau paklausti kiek kainuoja pastatymas jūsų pasirinktą BFT automatika Kaune.Yra sena automatika kuri jau susidevejus,tik demontuoti sena ir į jos vieta pastatyti jūsų automatika
  Ačiū už atsakymą.

  1. Sveiki, Valdai,
   mūsų vadybininkai susisiekė su Jumis el.paštu dėl patikslinimų.

 9. Labas vakaras. Turiu bft ultra 600 stumdomu vartu automatika ir noriu pasidaryti varteliu funcija.Padarau antra kanala, paspaudus pulteli rele suveikia.Kokius parametrus dar tureciau pakeisti, kad veiktu? Aciu.

  1. Sveiki, Donatai,
   Vartelių (pėsčiojo) funkcijai naudokite IC logiką = 4

 10. Sveiki turiu nupirkęs ir jau naudoju AC A600 MAG su galiniais magnetiniais išjungėjais , gal galite atsiusti spalvini žymėjimą į koki kontaktą jungti nes per padariau nuotraukos prieš atjungiant, spalvos yra tris pilka, balta ir geltona.
  Gamyklinei instrukcijoje yra tik mechaninis išjungėjas ir spalvos ten kitos.
  Ačiū.

  1. Sveiki, Jonai,
   Valdymo bloko SHYRA AC montavimo ir programavimo instrukcija, kalbos: EN,DE,IT,FR,SP,NL.
   Deimos AC A600 montavimo instrukcija, kalbos: EN,DE,IT,FR,SP,NL.

 11. Sveiki, naudoju BFT Phobos automatiką varstomiems vartams. Švyturėlis Radius vartų atidarymo/uždarymo metu nebemirksi, o dega pastoviai. Ar tai švyturėlio gedimas? Ar švyturėlį remontuoti ar pakeisti nauju?

  1. Sveiki, Laimuti,
   remontas dažnu atveju netikslingas, rekomenduojame keisti švyturėlį nauju:
   BFT LED Radius B LTA 24V

 12. Sveiki, gal galėtumėte padėti? Prie garažo automatikos sukonstruotas imtuvas (nerandu modelio ir pavadinimo) tam, kad galėčiau garažo vartus valdyti su btf pulteliu. Sumontavęs imtuvą meistras – nepasiekiamas. Gal galite padėti, kaip pririšti naują BTF pultelį prie imtuvo? (imtuve du mygtukai, vieną paspaudus, užsidega papildoma lemputė).

  ačiū

  1. Sveiki, Vytautai,
   jei imtuvas originalus BFT, tuomet imtuvas bus 2 kanalų, greičiausiai pajungta bus pirmas kanalas, taigi mygtuką reikėtų spausti SW1.
   O instrukcija yra analogiška : https://bft.lt/informacija/kita-informacija/instrukcijos/kaip-suprogramuoti-bft-mitto-pulteli-turint-priejima-prie-valdymo-bloko/#nera

 13. Sveiki.

  Ar yra galimybė ZARA, THALIA plokštei pajungti papildomą (rezervinį) maitinimo šaltinį (akumuliatorių 24 V) ir kurioje vietoje?

  1. Sveiki,
   taip yra tokia galimybė, susisiekite tiesiogiai su mūsų pardavėjais, pateiksime pasiūlymą papildomam moduliui su baterijomis.

 14. Labas vakaras,turiu apie 4metus BFTvartu automatika nebuvo niekada problemu,bet viena diena visi mano 3 pulteliai nebedarineja vartu.Bandziau isnaujo prisirist bet meta klaida KO.Nauja pulteli ir bandziau niekaip nepavyksta.Kas Galetu buti?

  1. Sveiki, Mariau,
   be automatikos apžiūros nelabai pavyks kažką pakomentuoti, reikėtų, kad išsikviestumėte technikus, kurie vietoje viską ir sužiūrėtų.
   KO kodas yra metamas, kai operacija nepavyksta. Pavykus operacijai turite matyti pranešimą OK.

 15. Sveiki,
  Turiu „bft”shyra AC stumdomą vartų automatika, atsitempiau valdymo laidus vidun mygtukui,bet nežinau kuriuos kontaktus sujungti kad atsidarytų/užsidarytų

  1. Sveiki, Arūnai,
   SHYRA yra valdymo plokštė, o ne automatika ir yra kelios variacijos. Reiktų žiūrėti instrukcijoje kurią gavote kartu su automatika. Jei automatika nėra labai sena, tuomet Jums aktualu kontaktai 60,61,62, paga Jūsų specifiką, ko konkrečiai norėsite iš įėjimų:
   61 – START
   62 – OPEN
   Dažniausiai mygtukas jungiamas ant START 60-61, o pvz priešgaisrinė signalizacija ar GSM modulis ir kt. ant OPEN 60-62.

 16. Sveiki
  UAB Vievio paukščiai reikalingas Jūsų siūlomas LED Radius B LTA 230V su laikikliu tvirtinimui prie sienos. Kokia kompl. kaina, apmokėjimo išankstinis/atidėjimas, pristatymas

  1. Sveiki,
   susisiekėme su Jumis nurodytu el.paštu.

 17. LAba diena
  Neatsidaro viena puse vartų
  Triuksmas yra, bet be judesio.
  Pastatyti prieš pusantro metu
  Esame nuo Vilniaus 40 km.
  Kiek kainos sutvarkyti ?

  1. Sveiki, p.Antonai,
   susisiekite prašau tiesiogiai nurodytais kontaktais:
   https://bft.lt/kontaktai/
   suderinsime visus niuansus, nes neįmanoma pasakyti vartų remonto kainos, kol nėra aiški problema.

 18. Sveiki.Kokią automatką galite pasiūlyti plokštuminiams garažo vartams 2,30 X 2,50

  1. Sveiki, Arūnai,
   Teoriškai tiek plokštuminiams, tiek segmentiniams vartams galima naudoti tą pačią automatiką su bėgeliu.
   Kuris matmuo čia pas Jus plotis, kuris aukštis?
   Jei aukštis h=2.3m, tai tinka visos automatikos:
   https://bft.lt/preke/tiziano-2/
   jei reikia kuo greitesnės, tuomet Botticelli SMART modelis:
   https://bft.lt/preke/botticelli-2/
   Daugiau informacijos apie Botticelli SMART: https://bft.lt/naujos-kartos-net-70-greitesne-garazo-vartu-automatika/

   Šiaip dar labai viskas priklauso nuo pačių plokštuminių vartų, konstrukcijos, kurioje vietoje yra fiksatoriai, ar jie reikalingi, gal juos galima pašalinti visai, gal juos galima sujungti su automatika, kad pirma automatika pakeltų fiksatorius ir tik po to pradėtų atidarinėti vartus, tam montuojamas specialus įrenginys mechaninis. Mes atstovaujam WISNIOWSKI gamintoją, tai ten fiksatoriai yra apačioje, puikiai veikia ir be jų, bet galima dėl patikimumo pritaikyti ir tą įrenginį fiksatoriams valdyti iki pakeliant vartus, jei fiksatoriaia metaliniai. Plastikiniams fiksatoriams nelabai tinkama ir pan. Žodžiu niuansų yra, bet iš esmės tinka bet kuri iš mano aukščiau pateiktų automatikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.