Kiemo vartų automatika

Stumdomų kiemo vartų automatika

Netgi ir labai sunkius stumdomus kiemo vartus, jeigu jie yra gerai sumontuoti, galima labai lengvai stumdyti tiesiog rankomis, tačiau su vartų automatika visos vartų valdymo funkcijos gerokai praktiškesnės, patogesnės ir be abejo saugesnės. Vartų automatika reikalinga tam, kad būtų galima patogiai automatiškai atidaryti ir uždaryti bei užrakinti vartus, suteikti didesnę apsaugą savo teritorijai.Vartų automatika parenkama pagal vartų svorį ir jų darinėjimo intensyvumą.

Italijos įmonė BFT gaminanti vartų automatiką nuo 1980 metų, yra lyderių kompanijų pasaulyje ir siūlo vartų automatiką bet kokių parametrų vartams:
Labiausiai perkama šios kompanijos siūloma Deimos 500 vartų automatika, skirta vartams, kurių svoris yra iki 500 kg. Tai geras pasirinkimas privatiems vartotojams, įsirenginėjantiems nuosavo namo kiemo vartų automatiką. Deimos  pat tinka ir didesniems objektams, kuriuose eismas (vartų darinėjimas) yra intensyvus.
Deimos 800 tinka vartams, kurių svoris yra iki 800 kg. Taigi šita vartų automatika turi papildomą apsaugą nuo kliūties (automobilio, žmogaus ir kt.) suspaudimo.

Varstomų kiemo vartų automatika

Vartų automatika varstomiems vartams parenkama pagal vartų varčių ilgį ir be abejo svorį. Vartų automatika gali būti montuojama tiek ant naujai įrengtų, tiek ant senų vartų.

Italijos įmonė BFT siūlo vartų automatiką visokių dydžių varstomiems vartams:
Populiariausia automatika varstomiems vartams pripažįstama Phobos BT (vienos varčios ilgis yra iki 2 metrų) ir Phobos BTNL (vienos varčios ilgis yra iki 5 metrų). Taigi šioje vartų automatikoje yra įdiegta 24V technologija, sustiprintas saugumo lygis, įrengti magnetiniai išjungėjai, kurių dėka nereikia įrengti papildomų atramų vartams atsidarant ar užsidarant. Automatika vartus 90 laipsnių kampu atidaro vos per 18 sekundžių.

Jeigu vartų varčios masksiali masė yra iki 250kg, reikalingas montavimas ant plačių stulpų (iki 30cm) bei reikalingas platus atsidarymas iki 125 laipsnių, rekomenduojama IGEA automatika.

Dar viena populiari vartų automatika yra Virgo. Joje taip pat yra įdiegta 24V technologija, vartus atidaro per tik per 14 sekundžių. Ji lengvai montuojama ant mūrinių kolonų ir leidžia atidaryti vartus didesniu, neii 90 kampu, galima ir iki 120 laipsnių kampu.

 

6 komentarai apie “Kiemo vartų automatika

 1. Sveiki. Noriu prijungti mygtuka iš kambario tik nežinau i kuria vieta jungti laidus. Gal galit pasakyti kur prijungti
  Deimos Ac a 600 MAG

  1. Sveiki, Dariau,
   atsakymas su instrukcijomis išsiųstas Jums el.paštu.

 2. kaip pajungti prie bft ac sl 120 valdyma per wi-fi

  1. Sveiki,
   BFT SHYRA AC SL 120 instrukciją su pajungimo schema galite rasti puslapio apačioje čia:
   https://bft.lt/preke/deimos-ac-a600-kit-iki-600kg/

 3. kas galetu buti neveikia sonoiniai vartu davikliai,desines puses vartai,nestabdo vartu pasirodzius kliuciai,jungiau pagal instrukcija,padekit kazka busi ne taip padares

  1. Sveiki,
   greičiausiai nenuėmėte trumpiklių nuo valdymo plokštės. Jes sudėti tam, kad automatika veiktų be fotoelementų. Jei montuojate fotodaviklius, tai privalote pašalinti trumpiklius.

Parašykite komentarą
You have to agree to the comment policy.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.