BFT technologijos

Technologijos

D-TrackD-TRACK

Tai saugiausia ir patikimiausia susidūrimo su kliūtimi prevencijos sistema. Ši judėjimo kontrolės sistema leidžia bet kuriuo metu mikroprocesoriui tiksliai žinoti padėtį ir greitį bei juos kontroliuoti. Taip užtikrinamas visišką judėjimo tobulumas.
Tradiciniai valdymo blokai nenuskaito tikslios pozicijos ir neužtikrina veikimo stabilumo vykdant atidarymo ir uždarymo operacijas. Tuo tarpu BFT prietaisai fiksuoja net mažiausius aplinkos pasikeitimus, tokius kaip temperatūrinius, kad optimaliai pritaikyti sukimo momentą.
Tradiciniai valdymo blokai negalėjo fiksuoti tokių parametrų ir todėl atsirasdavo signalų apie neegzistuojančių kliūčių būvimą. Todėl BFT sistema užtikrina aukščiausio lygio apsaugą ir puikų įrangos veikimą nepriklausomai nuo oro sąlygų, temperatūros, ir mechaninio susidėvėjimo.

U-LINK – tai inovacija, kuri paverčia BFT produktus sprendimais.
Unikali ryšio platforma, skirta visiems, net ir ne BFT gamybos valdymo blokams ir imtuvams.
BFT sukurta novatoriška vidinės sąveikos sistema kartu su bevieliu ryšiu, leidžia automatikos veikimo diapazone susijungia U-link ryšio platformos dėka.
Ši technologija sukurta darbui su specialiais vartais visoms komunikacijos priemonėms.

Kad visiškai palengvinti montavimą bei aptarnavimą, BFT gali pasiūlyti sprendimus paremtus vietine „Bluetooth“ perdavimo sistema ir TCP/IP tam, kad ištrinti susijungimus.
U-link užtikrina visiškai stabilų standartą, patikimą ryšį. Dėka dviejų lygių šifrui, tokiam kaip piktografinis bei slaptažodis, bei jam pavaldžios sistemos, užtikrina visišką duomenų apsaugą.

  • U-link – tai technologinė platforma, kuri formuoja BFT produktus;
  • U-link naudoja atvirą metodą: keičiant B-EBA, patentuotą BFT, galima pritaikyti daugybę ryšio kalbų;
  • U-link yra prisitaikanti: gali dirbti esant arba nesant ryšio, priklausomai nuo įdiegto B-EBA;
  • Dvipusio ryšio dėka, U-link leidžia techninę priežiūrą atlikti nuotoliniu būdu;
  • U-link yra begalinis: leidžia pridėti neribotą kiekį objektų;
  • U-link leidžia sukurti produktų grupes: įvairius B-EBA‘s galima suskirstyti ir leisti individualiai arba grupe susijusiems produktams.

ER-READYER-READY

Nauja kodavimo sistema skirta tiesioginiam nuotolinių pultelių kopijavimui.
Paremta mikroprocesoriaus technologija, ši sistema leidžia kopijuoti MITTO nuotolinio valdymo pultus į MITTO REPLAY valdymo pultą. Iš tiesų, pirmasis nuotolinio valdymo pultelis nurodo teisingą kodą, kuris automatiškai yra išsaugomas imtuve, kuomet pirmą kartą pasinaudojate pulteliu. Visas šis procesas vyksta aukščiausiam saugumo lygyje naudojant sistemą Rolling code.

Sistema skirta greitam ir saugiam programavimui.
EE-LINK sistema yra sukurta BFT, kuri prisijungimo prie nešiojamo programavimo įrenginio (Unipro, Uniradio ir Proxima) pagalba leidžia perduoti duomenis iš prietaiso į kompiuterį ir atvirkščiai. Ko pasekoje duomenų bazės EEdbase arba U-base, kurios saugomos sistemos nustatymuose nuolatos yra atnaujinamos. Dėka šių programų, kiekvienai automatikai galima priskirti asmeninius parametrus, tokius kaip: savininko vardas ir pavardė, jo adresas arba telefono numeris, aptarnaujančio asmens kontaktinius duomenis ir kt.
Su EE-Link programa užtenka paspausti kelis mygtukus, kad galima būtų valdyti klientų bazę arba vykdyti profilaktinius aptarnavimus. Be to, supaprastintos tam tikros operacijos, kurios iki šiol buvo sudėtingos: valdymo bloko nustatymų arba radijo imtuvo pakeitimas, pradedant nuo standartinių arba individualių nustatymų.

EFOEFO

EFO – įtaisas, naudojama hidrauliniams stulpeliams ir užtikrina greitą antiblokavimo sistemos veikimą (apie 3 kartus greitesnis, negu įprastu greičiu), tai svarbu esant kritinėms situacijoms.
Prietaisas susideda iš labai aukšto spaudimo rezervuaro, kurį aktyvavus duodamas papildomas impulsas hidrauliniam siurbliui. Po panaudojimo, sistema atsistato automatiškai ir nereikalingas techninis aptarnavimas.

IWAIWA

Antiteroristinio saugumo sertifikatas.
X-PASS „B 330/1200” stulpeliai gavo IWA sertifikatą, pagal kurį klasifikuojamas, kaip kovos su terorizmu įrenginys. Atliekant bandymus, vienas šis įrenginys sustabdė 7,2 t. transporto priemonę važiuojančia 80 km/h greičiu.
Idealus sprendimas strategiškai svarbių vietų apsaugai, tokių kaip kareivinių, bankų, ambasadų nuo potencialiai pavojingų transporto priemonių įsiveržimo.
Bandymas buvo atliktas Britų kompanijos MIRA, kuri specializuojasi techninių naujovių ir produktų bandymais.

24v24 V

Tiksli, saugi ir patikima technologija.
BFT 24 V technologija užtikrina optimalų veikimą su tiksliai koreaguojamu sulėtėjimu uždarymo ir atidarymo metu. Saugumas yra dar vienas svarbus aspektas, užtikrinant staigų stabdymą ir grįžimą į galinę padėtį sutikus kliūtį. Technologijų efektyvumas yra produkto patikimumo garantija.

ecosolecosol

Saulės energija maitinama sistema tinka visiems žemos įtampos įrenginiams.
Ecosol nėra vien tik draugiška aplinkai technologija, tai praktiškas sprendimas durims ir vartams, kuriuos sunku pasiekti nuo pagrindinio maitinimo šaltinio. Dėka visų senų ir naujų 24 V sistemų suderinamumo jis gali būti montuojamas bet kokioje situacijoje. Ecosol, švarus, atsinaujinantis ir nuolat įkraunamas.

Kintamas kodas (rolling code)Kintamas kodas (rolling code)

Saugiam perdavimui
BFT siųstuvai naudoja kintamo kodo sistemą, kuri perduoda komendas visiškai saugiai ir leidžia išvengti bet kokio išorinio pažeidimo. Spaudžiant siųstuvo mygtuką kiekvieną kartą siunčiamas vis kitas kodas, kuris identifikuojamas imtuvo ir priimamas tik vieną kartą. Generuojamas algoritmu taip apsaugo kodą nuo nukopijavimo.

Inverteris (inverter)Inverteris (inverter)

Variklio eiga nuolat kontroliuojama .
Inverteris yra elektroninis įrenginys, kuris leidžia variklio sukimosi greitį kontroliuoti bet kuriuo metu, užtikrinant įrenginio saugumą ir patikimumą, taip netgi prailginant jo veikimą. Taip yra todėl, kad inverteris sumažina mechaninių dalių apkrovas. Sistema taip pat leidžia valdyti atidarymo uždarymo laiką.

Alyvos pavara (oil gear)Alyvos pavara (oil gear)

Reduktorius yra alyvos rezervuare: kai kurie BFT įrenginiai yra ilgaamžiški ir nereikalaujantys priežiūros; tai užtikrina itin didelę ramybę ir judėjimo negrįžtamumą.

Blokavimas (Block)Blokavimas (Block)

Avarinio atidarymo sistema: kartu su reduktoriaus negrįžtamumu, šis įrenginys įtraukiamas į kai kuriuos BFT produktus suteikia anti-vandalinę apsaugą, užkertančią kelią nesankcionuotam vartų atidarymui.

Enkoderis (encoder)Enkoderis (encoder)

Indukcinis daviklis: bekontaktis aukštos rezoliucijos įrenginys, skirtas aptikti kliūtis. Tai užtikrina greitą atbulinę eigą ir pagerina bendrą tolygų judėjimą atsidarymo ar užsidarymo metu.

TriTri

Trifazis indukcinis variklis: šis įrenginys montuojamas į tam tikro diapazono BFT įrenginius, kurie nereiklauja papildomos priežiūros ir yra ypatingai patikimi bei tylūs. Ši sistema taip pat naudojama pavojingose teritorijose, nes joje nėra kibirkščiavimo.

Paprastumas (easy)Paprastumas (easy)

Supaprastintas priėjimas prie hidraulinio siurblio: šis sprendimas, aprėpiantis BFT hidraulinių parkavimo stulpelių asortimentą, leidžia greitą produkcijos aptarnavimą nenaudojant krano stulpelio iškėlimui.