U-Link

U-Link

U-LinkU-Link yra inovacija, kuri transformuoja produktus į BFT sprendimus

Viena komunikacijos platforma visiems valdymo blokams ir imtuvams.

BFT plėtojamos inovatyvios belaidžiu ryšiu sujungtos sistemos tapo integruotos per naują U-Link komunikacijos sistemos protoklolą. Technologija sukurta ir vystoma veikti naudojant specifines praėjimo kontroles bet kokioms erdvėms ir komunikacijos protokolams.

Siekiant palengvinti sistemų kūrimą, montavimą bei aptarnavimą, BFT gali pasiūlyti sprendimus Bluetooth perdavimo sistema vietinėse ir TCP/IP aplinkose naudojamam nuotoliniam ryšiui. U-Link užtikrina visiškai stabilų standartą, taisyklingą komunikaciją, taip pat dėka dviejų lygių kodavimo sistemos, šifravimo sistemos ir protokolo slaptažodžių, gali pasiūlyti saugų duomenų perdavimą.

Namų prieigos kontrolės automatika

Visos praėjimo kontrolės specialistais – štai kuo mes tapome, pradėję nuo automatizavimo sprendimų privačių valdų sektoriuje. Tradicinė BFT sritis, kuria galima pasikliauti dėl 30 metų patirties ir technologinių inovacijų.
Tai faktas demonstruojantis mūsų sprendimus privačių teritorijų autoamatizavimo kategorijoje. Lengvai montuojamų ir funkcionalių produktų asortimentas, sukurtas reaguoti į bet kokią situaciją ir poreikį.
Namų praėjimo kontrolės automatikos kategorija apima mūsų nustumiamų ir varstomų vartų pavaras (U-link ir ne U-link), Magistro ir visas programas taikomas namų valdų kontekstuose, nuotolinio valdymo pultelius ir Thea, vienintelius fotoelementus su integruotu mirksinčiu LED apšvietimu.

Pastatų prieigos kontrolės automatika

Pažangiausias viešų ir privačių programų valdymas. Specializuotas prieigos kontrolės ir apsaugos asortimentas viešiems ir privatiems statiniams.

Šio sektoriaus sprendimai siūlo galimybę valdyti daugiau nei vieną prieigą ir daugiau nei vieną operatorių tuo pačiu metu, tiek lokaliai, tiek nuotoliniu būdu. BFT taip pat siūlo automobilių parkų su specialiais poreikiais automatizavimą ir pastatus, į kuriuos gali patekti tik įgaliotas personalas automatizavimą. BFT taip pat tiekia antiterositines sistemas, kurios naudojamos jautriuose objektuose, kur transporto priemonių pravažiavimo kontrolė yra esminis dalykas siekiant užtikrinti saugumą.

Miesto prieigos kontrolės automatika

Miesto eismo valdymas pasiekia naujas sienas. Pažangios parkavimo sistemos, kelio užtvarai, parakvimo stulpeliai, valdomi per integruotą programinę įrangą, skirtą miesto eismo valdymui – tai inovatyviausios BFT tyrimų kryptys.

Su aukšto lygio produktų sujungiamumu, kurie pateikiami šiame skyriuje, taip pat pritaikomi paprasčiausioms ir kelių aukštų automobilių parkavimo aikštelėms, kur reikalingas aktyvus transporto priemonių srauto valdymas. Kontekstai reikalaujantys maksimalaus profesionalumo ir didžiausios naudos yra BFT sritis. Be to, kiekvienas kompanijos sprendimas yra skirtas padėti klientams montavimo metu ir po jo. BFT Miesto Priegos Kontrolės pasaulis susideda iš aukštų technologijų produktų, kurie gali būti keičiami pagal poreikius.

B-EBA

Tiesioginė linija su Jūsų operatoriais.

B-EBA išplėtimo kortelės leidžia išoriniams įrenginiams tokiems kaip kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetės, prisijungti prie BFT operatorių, Clonix imtuvų arba prijungti keletą BFT produktų U-Link tinklu. Šie priedai integruoti su U-link technologija ir Bluetooth, Z-Wave, TCP/IP protokolais, taip pat RS458 nuosekliuoju ryšiu. Įrenginys, kuris leidžia BFT įrenginiams būti visiškai sujungiamiems.

CLONIX

Leidžia sujungti senesnės kartos BFT produktus per U-link sistemas.

Ar gali senos kartos BFT operatoriai ar produktai priklausantys kitiems prekiniams ženklams būti sujungti per U-link? Taip, Clonix imtuvų dėka. Tai priedai nežinantys ribų.

U-Link

Šešios prerogatyvos, unikalūs U-Link privalumai:

  • U-Link – tai technologinė platforma, kuri formuoja BFT produktus;
  • U-Link naudoja atvirą požiūrį: keičiant B-EBA, patentuotą BFT, galima pritaikyti prie įvairių ryšių kalbų;
  • U-Link yra lanksti: gali dirbti tiek esant tiek nesant ryšio, priklausomai nuo įdiegtos B-EBA;
  • Dėka dvipusio ryšio, U-Link leidžia techninę priežiūrą atlikti nuotoliniu būdu.
  • U-Link yra plečiamas: į vieną platformą gali būti įtrauktas begalinis skaičius objektų.
  • U-Link leidžia grupuoti produktus: įviarius B-EBA’s galima paleisti individauliai arba sugrupuoti susijusius produktus.

U-SDK

Tai programa panaši į kitas PC tvarkykles.Per U-SDK sistemų integratorius galima sujungti kitų gamintojų automatikas su BFT produktais per U-Link tinklą. Su labai paprasta sintakse, ši programine įranga išorines komandas paverčia į U-Link kalbą. Kiekviena komanda gali būti aiškinama per BFT korteles, kurios tuo pat metu pateikia informaciją apie sistemos būseną.

U-CONTROL

U-Control yra programa sukurta siekiant palengvinti ir pagreitinti automatinių durų, kelio užtvarų, automatinių parkavimo stulpelių ir kitų produktų valdymą tretiniame ir komerciniame sektoriuje. Atlikus vos keletą paprastų žingsnių, galima atlikti išsamią įdiegtų sistemų diagnostiką, greitai nustatyti bet kokius neatitikimus.U-Control veikia su Android planšetėmis ir išmaniaisiais telefonais.

U-BASE CLOUD

Siūloma U-Base 2 licencijų turėtojams, ši sistema valdo ir palaiko sistemas archyvuotas BFT Cloud. Interneto ryšiu licencijuotas vartotojas gali greitai ir tiksliai redaguoti sistemos veikimo parametrus ir peržiūrėti perspėjimo signalus.

BLU ENTRY

Praktiškai ir saugiai sujungtas į vieną sistemą. Su BLUE ENTRY tiesiog palieskite savo išmaniojo telefono ekraną arba tiesiog palikite įjungtą programą su automatiniu vartų atidarymu. Paprastas sprendimas padarantis nuotolinio valdymo pultelį nebereikalingu. Tuo pat metu Blue Entry garantuoja aukščiausią apsaugą, suteikiant prieigą tik sukonfigūruotiems vartotojams.

MAGISTRO

Tai sistema naudojama greitai ir intuityviai valdyti visą namų automatizavimo sistemą iš namų arba nuotoliniu būdu. Pažangiausios technologijos įtrauktos Magistro smegenyse, viena technologija, kuri kontroliuoja visus prie sistemos prijungtus modulius.