Xpass

13877,05  su PVM (11468,64  be PVM)

Korpusas
Valdymo blokas
*Vienas valdymo blokas valdo tik 2 Xpass stulpelius
Qty:-+
Nuotolio valdymo pulteliai
Qty:-+
Kabelio prailginimai
*Reikalinga jei parkavimo stulpai toliau nei 10m nuo valdymo bloko
Magnetinė indukcinė kilpa
*Naudojama kartu su metalo detektoriais
Metalo detektoriai
Valdymas telefonu
Valdymas internetu (Wi-Fi)
Kategorija:

Aprašymas

XPass

XPass B 800/275 parkavimo stulpelis skirtas kovai su terorizmu, pagamintas remiantis ataskaitomis pagal akredituotą laboratoriją ir tarptautinius standartus ASTM2656:2007 M30 – PAS68:2010 7500/50/N2 (avarijų imitavimas). XPass parkavimo stulpelis garantuoja nepriekaištingą apsaugą. Nepriklausomas elektros paketas: lengva naudotis ir prižiūrėti. Tinka apsaugoti intensyvias vietas. „SD“ versija, padeda stulpelį laikyti pakeltą, net jeigu bus nutrauktas elektros tiekimas.

XPass B 1200/330 Turi nepriklausomą hidraulinį siurblį: tuo atveju, jie sugestų, kiti stulpeliai vistiek veiktų. Jei reikia, stulpelį galima nuleisti rankiniu būdu, tai gali atlikti tik įgalioti darbuotojai ir naudojant specialų raktą.  Testuotas pagal IWA14-1:2013 V/7200(N3C)/80/90 (ekvivalentiškas PAS68:2010 7500/80/N3, ASTM2656:2007 M50).

Skirtumai tarp modelių:

  • L – standartinė komplektacija;
  • LI – Nerūdijančio plieno korpusas.

Kad būtų galima valdyti XPass parkavimo stulpelius, reikalingas papildomas valdymo blokas, laidai ir pultelis Mitto. Tai būtinosios kompletuojamosios dalys, be kurių sistema neveiks. Parkavimo stulpeliai jau yra komplektuojami su 10m ilgio laidais.
Yra galimybė užsakyti ir papildomų dalių, tokių kaip baterijos dingus elektrai, pašildymo plokštė, šviesos signalizacija ir pan.

Vienas valdymo blokas yra būtinas stulpelių valdymui. 1 valdymo blokas gali valdyti iki 4 automatinių stulpelių (Stoppy / Pillar) arba tik 2 antiteroristinius stulpelius (xPass). Visus stulpelius valdo vienu metu, tai reiškia, kad jei pajungiame Stoppy ar Pillar 4 stulpelius, tai jie visi 4 vienu metu pasikels arba nusileis. Jei norima valdyti atskirai, pavyzdžiui 2 stulpelius statyti prie įvažiavimo, 2 stulpelius prie išvažiavimo ir vienu metu reikia nuleisti/pakelti tik 2 stulpelius, o ne 4 – tuomet reikia  dviejų (2x) Perseo valdymo blokų. Jei kiekvieną stulpelį norime valdyti atskirai, tuomet ir Perseo reikalingi 4 vnt.

PERSEO CBD valdymo blokas: valdo iki 4 paraleliai sujungtų parkavimo stulpelių, turi programavimo meniu ekranėlį, įntegruotą pašildymo elementą ir įmontuotą įmtuvą.

Valdymo bloko instrukcija, kalbos: EN,DE,IT,FR,SP
Valdymo bloko instrukcija, kalba RU
Valdymo bloko instrukcija, kalba LV

Ometa

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Xpass”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.